WR Декорација Дома AUD Еден Долар Злато Банкноти Сувенири Подароци 24k Злато Позлатен Шарени Бил Забелешка Вреди Колекција Големина 1:1
Ново

WR Декорација Дома AUD Еден Долар Злато Банкноти Сувенири Подароци 24k Злато Позлатен Шарени Бил Забелешка Вреди Колекција Големина

DEN 91.00
DEN 96.00

Во форма достапна за нарачката


започнете
OWR Декорација Дома AUD Еден Долар Злато Банкноти Сувенири Подароци 24k Злато Позлатен Шарени Бил Забелешка Вреди Колекција Големина 1 : 1
1.Материјал : ПВЦ со злато позлатен 2.Стил : злато банкноти 3.Тежина : околу 7g/парче 4.Големина на : Различни објект различна големина,pls забележа
5.Употреба : Собирање на подароци,Декорација подароци,Бизнис подароци,Пријателски подароци ,Office &Home Колекција
1.Вашето задоволство, нашата цел.
2.Ние сме посветени да им понудиме на нашите клиенти најбезбедно и најлесен купување искуство. 3.Ние ви нудиме најновите креации со широк спектар на стилови и бои за сите ваши eyewear потреби. 4.Ние сме онлајн фабрика и да понудат на сопствени-направи услуга, ние претпочитаат мала количина. 1.Кина Пост Воздух Пошта се нашите приоритетни shippig метод. 2.И таму треба да биде 3 до 4 дена за пост персонал за да испратите следење#,па pls не грижете се, 3.Процесот време е од 1 до 7 работни дена. 4.Сите предмети ќе бидат безбедно спакувани пред породувањето. 5.Купувачот треба да бидат одговорни за било каква увезени од доход и должност обвинет од страна на својата земја. 1. Ако не сте задоволни со вашиот купување,можете да разменувате на објектот. Врати објектот треба да биде нов со ознака и во orginal состојба. 2. Купувачот мора да контактирате со нас во 7 дена по примањето на предметите. Но купувачот треба да биде одговорен за дополнителни превозот надомест. 1.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем. 2.Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.

Главните својства

Стил:
Европа
Тема:
Патриотизам
Материјал:
Злато Позлатен
Бренд Име:
WR
is_customized:
Yes
Тип На Производ:
монета
Големина:
original size

Избор на купувачот