промет на големо со супер голема големина 90cm плоштадот чиста свила шамија за womem лето плажа канцеларијата дама декоративни свила шамија
Ново

промет на големо со супер голема големина 90cm плоштадот чиста свила шамија за womem лето плажа канцеларијата дама декоративни

DEN 959.52

Во форма достапна за нарачката


Големина : : 90*90cm
Состав : 100% реално свила. Многу продавници, исто така, се нарекува свила шамија, но дека не е реално свила, што е полиестер сатен која цена е многу евтини, но нашите шамија која направен од висок квалитет 100% природна свила.
ПРОИЗВОДОТ СЕ ПОКАЖЕ

Главните својства

Бренд Име:
Дама Blinger
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Свила
Пол:
Жените
Марами Должина:
80см-100cm
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија
Број На Модел На:
LB-20171237
Тип На Објект:
Марами

Избор на купувачот