читање светилка ѕид монтирани работа светлината led обратна ѕид светилка за спалната соба во затворено студио ѕид sconce ласерски проектор светла
Ново

читање светилка ѕид монтирани работа светлината led обратна ѕид светилка за спалната соба во затворено студио ѕид sconce ласерски

DEN 5196.00
DEN 5904.00

Во форма достапна за нарачката


Материјал : Метал/легура
*Големина : Широк 150mm/ 5.9 инчи*Висина од околу 300 милиони м/ 11.8 инчи ,растојание од ѕид за 320m m/ 12.6 инчи
*Lightsource & bulbholder : E27 bulbholder,1 светла, 1*3 W(led) или 7 W(заштеда на енергија сијалица) или 25 W( Блескаво сијалица lightsource/светилки не се вклучени ( Ако треба pls контактирајте со нас )
Боја : Црна, сиваоднесуваат на слика
Напон : 110 V - 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)

Главните својства

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Сенка Тип:
Железо
Сенка Ветер:
Надолу
Гаранција:
3
Напон:
90-260V
сертификација:
CE
Техника:
Насликани
Бренд Име:
Minfu
Боја На Каросеријата:
Црна
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Примена:
Студија
База Тип:
E27
Осветлување Област:
5-10square метри
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Карактеристики:
читање светилка монтира на ѕид
Број На Модел На:
A18
Е dimmable:
No
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
Стил:
Новина
Материјал:
Метал
Употреба:
Индустриски
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид

Избор на купувачот