TOSEEK целосна карбонски влакна велосипед 3k седиште цевка seatpost планина патот велосипед седиште post27.2/30.8/31.6*350/400mm bicicleta велосипед делови
Ново

TOSEEK целосна карбонски влакна велосипед 3k седиште цевка seatpost планина патот велосипед седиште post27.2/30.8/31.6*350/400mm

DEN 777.00
DEN 863.52

Во форма достапна за нарачката

бренд : TOSEEK TOSEEK бренд целосна карбонски влакна seatpost висок квалитет на целосно јаглерод seatpost големина на : 27.2/30.8/31.6*350/400mm тежина : околу 230g Изглед : 3k + сјајни Ако ви треба Мат, ве молам да ми кажете. Почитувани, кога ќе ги нарачате, ве молиме да ми кажете големината што треба, како што се : 30.8 * 350mm, ви благодарам. ****seatpost инсталација ефект**** .

Главните својства

Дијаметар:
30.9 - 32.0 mm
Бренд Име:
wacako
Должина (mm):
250 - 400mm
Материјал:
Јаглерод Влакна

Избор на купувачот