Бесплатен Превозот!20PCS НЕО ХРОМ ТРКИ КОВАН ЧЕЛИК ПОВЛЕЧИ ОРЕВИ M12x1.5MM ЗА ТОЈОТА АКУРА SCION ХОНДА
Ново

Бесплатен Превозот!20PCS НЕО ХРОМ ТРКИ КОВАН ЧЕЛИК ПОВЛЕЧИ ОРЕВИ M12x1.5MM ЗА ТОЈОТА АКУРА SCION ХОНДА

DEN 3360.00
DEN 4799.04

Во форма достапна за нарачката

Карактеристики : дизајн како и за Тркачки Стил. 100% Сосема Нов ОЕМ Fitment и Квалитет. Боја : Исто Како Слика Покаже Преголеми и коси седиштето за да се обезбеди најдобри контакт. Повлечи тело произведени од страна на Ладно-Фалсификувани SCM-435 материјал. Applicatoin : М12 x P1.5 Димензии : (Должина) 45mm x (Ширина) 20mm Пакетот Вклучува : КОМПЛЕТ ВКЛУЧУВА : 20 СОКРИЕНИ HEPTAGON ЗАКЛУЧУВАЊЕ ОРЕВИ, 1 ВНАТРЕШНИ ВОЗИ ПОВЛЕЧИ ОРЕВ КОПЧЕ, 1 ВНАТРЕШНИ ВОЗИ АЛЕН ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН КОПЧЕ Fitment : Примена : М12 x P1.5 Одговара на повеќето резервни тркала со 60 Степени коси седиште за Хонда, Тојота, Hyundai, Chevrolet И Други Автомобил го Прави.

Главните својства

Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Бренд Име:
YJDAP
Објектот Должина:
1.8inch
Име На Модел:
М12*1.5
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Тежина:
2kg
Објектот Ширина:
0.8inch
Специјални Функции:
Специјални анти - кражба ТРКАЛА ПОВЛЕЧИ НУТ
Објектот Висина:
0.5inch
Материјал Тип:
Челик
Година:
Нови
Автомобил Направи:
Универзална
Спецификација:
M12X1.5

Избор на купувачот