За Coolpad Небото 3 S /Conjr/Torino/Фенси 3/Порто S/Торино S /Мега 3 Случај Фабрика Цена 11 Бои На Кожа Ексклузивни Телефон Залив
Ново

За Coolpad Небото 3 S /Conjr/Torino/Фенси 3/Порто S/Торино S /Мега 3 Случај Фабрика Цена 11 Бои На Кожа Ексклузивни Телефон Залив

DEN 193.00
DEN 239.04

Во форма достапна за нарачката

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи. Поштенски код Инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно. - Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка.

Главните својства

Материјал:
за Coolpad Торино S, за Coolpad Фенси 3, Coolpad Торино R108, Coolpad Небото 3 S, за Coolpad Небото 3, за Coolpad Торино, за Coolpad Порто S, за Coolpad Conjr, за Coolpad Мега 3
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
SZLHRSD
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
за coolpad

Избор на купувачот