Промет На Големо Со 12 Компјутери Злато Позлатен Пеперутка Коса Клип Коса Додатоци Headwear Коса Костец Метал Шноли
Ново

Промет На Големо Со 12 Компјутери Злато Позлатен Пеперутка Коса Клип Коса Додатоци Headwear Коса Костец Метал Шноли

DEN 396.00
DEN 494.88

Во форма достапна за нарачката


Големина : пеперутка е од 3,5*5cm
Тежина : 4g/pc

Главните својства

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Шноли
Број На Модел На:
НЕ
Материјал:
Легура

Избор на купувачот