Трговија на големо Многу 6Pcs пеперутка 3D Цвет Облик на Приврзоци Ѓердани Секси Свадба Ангажман Партија на Вљубените Подарок Бесплатен Превозот
Ново

Трговија на големо Многу 6Pcs пеперутка 3D Цвет Облик на Приврзоци Ѓердани Секси Свадба Ангажман Партија на Вљубените Подарок

DEN 522.24

Во форма достапна за нарачката


1.Материјал : Стакло и свила кабли
2.Износ : 6 Pcs
3.Големина : 63*32 ММ ,мозок, големина : 42+5cm
4.Боја : Се Погледне На Слика
5.Облик : ѓердани , да се Погледне На Слика
6.Тип : Трговија На Големо
7.Состојба : Нова
Забелешка : Можеби слика боја има малку поинаков од различни компјутерски Монитор, се надевам, ќе може да се разбере. Сликата ја покажуваат само некои од примероци,може да се примени на различни стилови по ред. Плаќање : Да се заштити вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Превозот : 1. Ние нормално брод нарачки во рок од 48 часа по потврдување и проверка на податоците за плаќање. 2. Следење на Време : откако ќе го испратите на нашиот вашата стока, понекогаш систем за следење ажурирање информации полека , не грижете се, само се чека повеќе од неколку денови и да се провери. Ако имате проблем во следење или производи, ве молиме да не се отвори спорот, и да контактирате со нас , ние ќе ви помогнат да се реши проблемот ПОБРЗО.
3. Време на испорака :
Економија Int'l Превозот Генерално,за 1-3 недели во АЗИЈА,Западот Евра,Северна Америка.
Генерално,за 22-39 дена да RU,Јужна Америка,Средниот исток,Источна Евра.
Int'l Express , трае околу 3-8 работни дена да пристигнат.
Нормално,ние бесплатен превозот од Int'l Изразат за вредност повеќе од US$135.00
времето за испорака зависи од поштата, не можеме да се контролира, Понекогаш време на испорака треба повеќе од 40 дена, ако не можат да чекаат pls не цел, ви благодариме за вашето разбирање. 4. Испорака метод : превозот од економијата пост стандардната вредност подолу од US$6.00. превозот со Регистрирани Пост за вредност погоре од US$6.00. 5.Вашиот објект ќе биде професионално спакувана по внимателно инспекција. Сите објектот треба да биде предаден на Aliexpress потврдена адреса. За да се намалат трошоците за нашите купувачи, сите објекти ќе бидат означени како подарок и ниска вредност за да биде квалификуван за слободни даноци и давачки. 6.Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се ВКЛУЧЕНИ во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.

Главните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Инсекти
Pendant Големина:
42+5CM
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
QianBei
Пол:
Жените
Број На Модел На:
necl0096*6
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Стакло
Функција:
подарок
Метали Тип:
Стакло
Стил:
Ѓердани
Големина:
63*32-МИЛИМЕТРИ
Моден:
ѓердан
Жените:
Ангажирање
Материјал:
Murano Стакло
Тип:
Пеперутка

Избор на купувачот