Автомобил-Стил, Карбонски Влакна Багажникот Спојлер Сечилото Одговара За 1999-2002 Панорама R34 GTT GTR ОЕМ Задниот Спојлер Крило на Ножот
Ново

Автомобил-Стил, Карбонски Влакна Багажникот Спојлер Сечилото Одговара За 1999-2002 Панорама R34 GTT GTR ОЕМ Задниот Спојлер Крило

DEN 6480.00

Во форма достапна за нарачката


Превозот :
Ние ја користите главната испорака компанија е како што е подолу :
Ние, нормално, ќе испраќање вашата нарачка во рок од 2-10 работни дена зависи од акции ниво, како е можно цел е предаден, ќе листата на следење на број на вашата нарачка детали страна, доколку постои било каков проблем во врска со превозот, ве молиме да бидат слободни да контакт. Купувачот е одговорен за враќање превозот цена и осигурување.
Ние имаме врски со голем број на производители во Кина. СИТЕ ПРОДАЖНИ КОНЕЧНА, Без
наплата се нудат.com
Ако имате било истрага, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас со повикување на нас. Без разлика колку е тешко производство е, ние секогаш ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат потреби на клиентите.
Ви благодариме за посетата на нашата веб-страница : www. Понекогаш обичај ќе се одржи редот за случајна проверка, исто така, контактирајте ги вашите локални поштенски услуги за да видите дали постои било каква меѓународна incoming mail.
Нашата канцеларија
Фабрички Објект
Производителот Напредок
Клиентите Примерок, Мувла И Производите На Компанијата Вовед
Wenzhou Yachant Trading Co. Ние обезбедуваме делови за автомобили за клиенти од целиот свет.
Услови & враќање :
се гарантира 100% задоволството на нашите производи, и врвна услуги на клиентите.
Подолу покажува проценка време на испорака за различни курир : -
- Fed Ex : 7 до 10 работни дена
- ПРЕГЛЕДИ : 7 до 10 работни дена
- ЕМС : 10-14 дена
- DHL : 10-14 дена
- Кина пост : 15-21 работни дена
- Хонгконг пост воздух mail : 15-20 работни дена
Одложувањето е можно и зависи од вашиот локален обичај & поштенски услуги. Ако објектот треба да се разменуваат, предмети мора да се врати во рок од 7 дена од денот на овластени за
размена.
Повратни информации :
Ние сме многу грижа за сите купувачот купување чувство во нашата продавница, било која од вашите opini на или сугестија е многу важен за нашиот развој, ако ви се случува да ја напушти Neutual или Негативни повратни информации, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, Ние високо го цениме ако купувачот ни остави позитивен фидбек
. Ние знаеме дека добрите односи со клиенти се значајна движечка сила на нашата компанија. Ние знаеме дека добрите односи со клиенти се значајна движечка сила на нашата компанија.
Ние имаме врски со голем број на производители во Кина.
Нашиот телефонски број : 0086-577-88903881/88903887
Пакување :
Сите објектот индивидуално спакувани во бела пена и поли торба. Ние обезбедуваме делови за автомобили за клиенти од целиот свет.

Главните својства

Тип На Објект:
Спојлери
Објектот Тежина:
1kg
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
Задните
Име На Модел:
1
Осветленост Дел Број:
1
Објектот Должина:
1inch
Производителот Дел Број:
1
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
1inch
Бренд Име:
yachant
Објектот Висина:
1inch
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Декорација
Другиот Дел Број:
1
Модел Година:
1999-2002
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Избор на купувачот