Сина Свила Облека Поставите 2017 Нова Мода Дома Облека Дами Облека Nightgown Поставите Пролет, Есен Секси Сатен Облека За Жени Розова, Црна
Ново

Сина Свила Облека Поставите 2017 Нова Мода Дома Облека Дами Облека Nightgown Поставите Пролет, Есен Секси Сатен Облека За Жени

DEN 786.00
DEN 873.12

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Полиестер
Сезоната:
Лето
Материјал:
Spandex,Полиестер
Ткаенина Тип:
Сатенски
Бренд Име:
BYSIFA
Материјал:
сатен(полиестер)
Големина:
M,L,XL,XXL
боја:
морнарско сина,Каки, розова и црна
Погоден за:
laides
Стил:
Корејски Стил,Европа и Америка Стил
Сезоната:
Пролет,Лето и Есен
Занает Детали:
Печатени
Декорација:
Корселе
Ткаенина Тип:
Сатенски
Пакет:
Подарок торба+opp вреќа

Избор на купувачот