До 2015 Ретро Прилагодени Бела Долга Пеперутка Ракав Возрасни Викторија Готски Лолита Фустан
Ново

До 2015 Ретро Прилагодени Бела Долга Пеперутка Ракав Возрасни Викторија Готски Лолита Фустан

DEN 4773.60

Во форма достапна за нарачката


Нашето Ветување 100 % Висок Квалитет , им Даде на најдобрите служат за вас !
Име : Бесплатен Превозот До 2015 Ретро Прилагодени Бела Долга Пеперутка Ракав Возрасни Викторија Готски Лолита Фустан
Состојба : Нова
Боја : Како на Сликата
Вклучува : Фустан, Pannier
Големина : S / M / L / XL / XXL/ Custom Size
Напомена : Ако вашата големина е начин на исклучување стандардна големина на табелата, и сакате ние сопствени направи големина за вас, ве молиме оставете порака за нас кои infomartion го вклучите вашиот Биста,Половината,Колковите и Висина информации (инчи или cm) ,Нашата фабрика може да произведе според големина.
Големина на Табелата : 1 инч = 2.54 см
100% Реално Снимање :
Фабриката и Магацин
Превозот :
Сите наши Lolilta Фустани се сопствени направени, за жал ние не прифаќаме Врати/Размена за не-квалитет/големина на проблемот. Прилагодување на времето 7-15 дена. Ако имате потреба од брзање цел, ве молиме контактирајте со сервисот.
Ако има било каков проблем со фустанот, ве молиме контактирајте со нас со 48 часа, ние ќе ви даде најдоброто решение. Со текот на времето покажува дека сте го прифати производ, нашата продавница повеќе нема да бидат прифатени.
Квалитетот проблем дефиниција
А,Постојат очигледни дупки во ткаенина,има obviouslystains не можат да се исчистат
Б,Лево и десно значајни асиметрија.
C,Скршени патент
D,А поставите големината не е завршена.
E,Ние не прифаќаме како причини за враќање/размена како "не ми се допаѓа бојата', 'боја разликата', 'не е убава како јас мисла', 'премногу големи', 'премногу мали", "не е удобен за носење'. Ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да нарачате ако имате било какви прашања.
^_^ Ви посакуваме среќен шопинг.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Памук
Тип:
Лолита Фустани

Избор на купувачот