MEHOFOTO Дрво Вратата Винил Фотографија Позадина За Паднатите Leaver Нови Ткаенина Фланелен боксери Фото Позадина За фото студио 1561
Ново

MEHOFOTO Дрво Вратата Винил Фотографија Позадина За Паднатите Leaver Нови Ткаенина Фланелен боксери Фото Позадина За фото студио

DEN 806.00
DEN 1008.00

Во форма достапна за нарачката


Тип : Топлина трансфер печатење
Материјал : Тенок винил платно
тип : дигитално печатење
Карактеристики : Светло absorbant , Не-рефлективен не џеб ,компјутерот печатен за реализам.Ако нема посебни барања ние ќе произведе backdrops според сликата или стандардниот стил. • Вистинската големина со мин.
Тоа може да биде укината за лесно носење на локацијата.Ако нема посебни барања во ред и поредок. Се применува за да живеат webcast,реклама фотографија,онлајн продавница,Телевизија Театар,Фаза прикажани , Попуст : Додадете продавница за омилена продавница,екранот ни даде имаат 5%попуст.
За : свадба, возрасни, новороденче,бременост,деца, празник партија, комерцијална работа, реклама екранот итн. 100dpi (jpg, gif, pdf, bmp, ppt, png, псд, пи, eps, кафуле, паб) датотеката е прифатлив ¢ €¢ Логото големина - мин.
Вид Забелешка : За форма и стил;Ние ќе се произведе позадина со стандардна форма и стил,според сликата облик, со ниво и вертикална.
Прилагодено : Ние, исто така имаат 10 X10ft,8 X10ft,7 X10ft, 20x10ft,10 X15ft позадина за оваа точка, Ако имате одредени големината потреби,било од нашите средини може да се нарача custom-големина.
Тие се protable да се земе на локација
Ако позадина браздата или навремено,лежат или висат стан на 24-48hour,железо на задната страна од објектот,измијте ги со рака,тогаш тоа ќе биде мазна повторно. Вашата цел вкупниот не вклучуваат било царинските надоместоци или давачки.
Топло Совет : Бесплатен превозот е најекономичната express,но ова малку подолго време за транспорт,Ако ум за ова,ве молиме внимателен избор или контактирајте со нас да се повикаат беше оставено express.
Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење.Ако сте збунети во врска со тоа,ве молиме контактирајте со нас.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио. Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.Ако не може да го прифати присуството на мало боја разлика, ве молиме да се разгледа купување. Кориснички подот и ѕидот големина : Ако сакате да обичај форма на ѕидни и подни под случај на одредена големина,ве молиме оставете ги потсети забелешка во ред.
Максимална лесна ширина на 300cm
Тип : Топлина трансфер печатење
Материјали : Најлон Оксфорд Ткаенина
Пакет Големина : 25cm x 35cm x 6cm (9. Тоа е префериран избор за фотографи.
Како да се отстрани набори, може да се мие или висат-up или железо назад лице за отстранување на набори, набори се лесно да се отстранат. 6" високи (jpg, gif, pdf, bmp, ppt, png, псд, пи, eps, кафуле, паб) датотеката е прифатлив ¢ €¢ Банер со големина паѓа помеѓу големини - цел на следната големина во сад(по печатење, ќе се намали на вашиот сопствен големина) Ние и ветуваме да понуди најмногу прифатлива и конкурентни цени, trendiest, највисок квалитет backdrops со НАЈБРЗИОТ пресврт пати на пазарот!
. Исто така, ние може да се печати секоја висока-резолуција на сликата дека сте снабдување.Овие надоместоци се на одговорност на клиентот и не се вклучени во фактурата ro превозот вкупно. Редоследот не вклучува позадина заграда,Ако ви треба позадина стојат,ве молиме контактирајте со нас.
Референтна слика : позадина се користи за да се симулираат реалните сценографијата
Материјал Тежина : 120 GSM.36 во)
Материјал Тежина : 150 G/МЕТРИ.Споделување нашата продавница да се Facebook или Vk, екранот ни даде имаат 5%од
Материјал : Полиестер(Фланелен Боксери) Ткаенини
Полиестер е дебела, непроѕирни ,може да се мијат,без споеви,нема да избледи
Дебели,трајни,светла во боја,без споеви.

Главните својства

Големина (мм):
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
MEHOFOTO
Стил:
Деца
Материјал:
Фланелен
Број На Модел На:
F-1561
користат за:
Фото Студио
Тема:
Вратата Backdground
Стил:
Свадба Позадина,Новородените Позадина
се применуваат:
Семејна Фотографија,Деца Позадина`
клучен збор:
Фотографија позадина позадина
кориснички:
Додадете џеб,било каков материјал и големина на слика
Винил Материјал:
Може да се железо.Тенка.Повторна употреба
Новиот Материјал Фланелен:
Дебел од оксфорд,непроѕирни,може да се мијат,без брчки
материјал оксфорд:
Може да се пеглаат.може да се мијат.без навремено
Големина:
Maximum width 300cm(10ft)seamless.no splicing

Избор на купувачот