БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 240mm*76mm Алуминиум Heatsink LED Heatsink За Висока Моќност Аквариум Светилка за Ладење
Ново

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 240mm*76mm Алуминиум Heatsink LED Heatsink За Висока Моќност Аквариум Светилка за Ладење

DEN 456.00
DEN 479.52

Во форма достапна за нарачката


Должина : 0.24-0.25 М
Нето Тежина : 0.25 КГ

Главните својства

Теорија:
1

Избор на купувачот