3D Прозорец Завеси За Постелнина соба 3d олеснување цвет Постелнина соба 3D Завеси за дневна соба
Ново

3D Прозорец Завеси За Постелнина соба 3d олеснување цвет Постелнина соба 3D Завеси за дневна соба

DEN 5027.00
DEN 11424.00

Во форма достапна за нарачката


завеса големина на :
други големина на :
ако ви треба други големина ,ве молиме да ми кажете широк и висок за вашата големина ?ние ќе се прилагодите за вашата големина .
произведе слика :
производ детали :
производ пакет :
3d завеси, Завесата на прозорецот соба, Мода 3d странични, Завеси за дневна соба, Завеси за спална соба

Главните својства

Големина:
Wide104in High95in, Wide118in High106in, Wide80in High95in, Wide104in High84in, Wide142in High106in, Wide80in High63in, Wide104in High63in, Wide80in High84in
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Техника:
Плетени
Употреба:
Дома,Хотел,Во Болница,Кафе,Канцеларија
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Американски Стил
Локација:
прозорецот
Материјал:
Полиестер / Памук
Формат:
јаже
Функција:
Translucidus
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Римската Завеса
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
Број На Модел На:
322

Избор на купувачот