WZSM трговија на Големо Нови LCD Flex Видео Кабел за ASUS K53 K53S K53SD K53SJ K53SK X53 X53S X53E A53S A53SD K53SV K53E 14G221036001
Ново

WZSM трговија на Големо Нови LCD Flex Видео Кабел за ASUS K53 K53S K53SD K53SJ K53SK X53 X53S X53E A53S A53SD K53SV K53E 14G221036001

DEN 363.00
DEN 382.56

Во форма достапна за нарачката


Сосема Нов висококвалитетен LCD Видео Кабел
Гаранција : 90days
Пакетот вклучува : лаптоп, Лцд Кабел
Превозот
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми што можат да го имаат.
Задоволството на клиентите е важно за нас.
Повратни информации
1 Ако ја прими стоката со не сте задоволни ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем на ваше задоволство.
2 Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвезди , ви благодариме за вашата помош

Главните својства

Должина на кабел:
Други
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Бренд Име:
WZSM
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
14G221036001
Тип:
Аудио И Видео

Избор на купувачот