EBOYU(TM) Hubsan H502S H502E X4 РК Quadcopter Делови 3 X Lipo Батеријата 7.4 V 610mAh 15C & Полнење Кабел
Ново

EBOYU(TM) Hubsan H502S H502E X4 РК Quadcopter Делови 3 X Lipo Батеријата 7.4 V 610mAh 15C & Полнење Кабел

DEN 1043.00
DEN 1185.12

Во форма достапна за нарачката


EBOYU(TM) Hubsan H502 S H502 E X4 РК Quadcopter Делови 3 X Lipo Батеријата 7.4 V 610m Ah 15 C & Полнење Кабел
Карактеристики :
Пакет вклучувајќи : 3 X Lipo Батеријата + 1 X Полнење Кабел
Компатибилен за Hubsan H502 S H502 E X4 РК Quadcopter
100% сосема нов и висок квалитет
Препорачливо Резервни Делови
Лесно се инсталира,голема бекап
Пакет вклучувајќи : 3 X Lipo Батеријата + 1 X Полнење Кабел

Главните својства

Бренд Име:
Cheerson
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
Надградба На Делови/Додатоци:
Автомобил Школка
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Алатка Материјали:
Батеријата
За Возило Тип:
Авионите
Број На Модел На:
7.4 V 610mAh
Технички параметри:
Вредност 2
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки

Избор на купувачот