TARCHIA Бесплатен Превозот мода обичните parentalmen sweatshirt обичај печатени персоналните дизајнер на логото mens грб момче дуксери 2018
Ново

TARCHIA Бесплатен Превозот мода обичните parentalmen sweatshirt обичај печатени персоналните дизајнер на логото mens грб момче

DEN 936.00
DEN 1535.52

Во форма достапна за нарачката


Здраво,драги : )
ако ви се допаѓа објект,можете да нарачате,
објектите се сите Евра големина, Големината дефиниција можеби не многу точно ,можете да го според Големината на Табелата во веб за да изберете големина!
ако не сте сигурни што големината можете да изберете,
можете да контактирате со мене, да ми кажете вашата висина и тежина , јас може да ви помогне да ја избере големината,
ако сакате некои попуст ,можете исто така да контактирате со мене ,јас може да ви помогне промена на цена!
ние ќе го испрати предметот откако ќе се плати, како е можно поскоро!

Главните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Тип:
Редовни
Бренд Име:
TARCHIA
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Јака:
О Деколте
Монтажни Дел:
Никој
Дебелина:
Руно
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук
Маскирани:
No
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
trachia

Избор на купувачот