DN40 3 ЕЕЗ Пневматски Контрола 1 1/2 инчи не ' Рѓосувачки Челик Топката Вентил
Ново

DN40 3 ЕЕЗ Пневматски Контрола 1 1/2 инчи не ' Рѓосувачки Челик Топката Вентил

DEN 10842.72

Во форма достапна за нарачката

Пневматски Контрола Нерѓосувачки Челик Топката Вентил

Главните својства

Број На Модел На:
Q611F-16P-DN40
Тип:
Вентили
Порт Големина:
1 1/2 инч

Избор на купувачот

20Pcs BTS5210G нови
Ново
20Pcs BTS5210G нови
Во форма достапна за нарачката
DEN 865.00
Класификација на производот:

20Pcs SM8A27 M797 нови
Ново
20Pcs SM8A27 M797 нови
Во форма достапна за нарачката
DEN 865.00
Класификација на производот:

20Pcs 2N0608 СОП нови
Ново
20Pcs 2N0608 СОП нови
Во форма достапна за нарачката
DEN 865.00
Класификација на производот: