2 парчиња М16. М16.*1.5 M16x1.5 DIN934 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss Тенка парична Казна Теренот Тема Хексагонални Хексадецимален Нут
Ново

2 парчиња М16. М16.*1.5 M16x1.5 DIN934 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss Тенка парична Казна Теренот Тема Хексагонални Хексадецимален

DEN 289.44

Во форма достапна за нарачката

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари 最少5个字符
2 парчиња М16. М16.*1.5 M16x1.5 DIN934 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss Тенка парична Казна Теренот Тема Хексагонални Хексадецимален Нут
最少5个字符 Единица : mm
Нормалниот Дијаметар
D
Теренот
P m S max min max min М1 0.25 0.8 0.55 2.4 2.5 М1.2 0.25 1 0.75 3 2.9 М1.4 1.2 0.3 0.95 3 2.9 М1.6 0.35 1.3 1.05 3.2 3.02 М1.7 0.35 1.4 1.15 3.5 3.38 М2 1.6 0.4 1.35 4 3.82 М2.3 0.45 1.8 1.55 4.5 4.32 М2.5 0.45 2 1.75 5 4.82 М2.6 0.45 2 2.15 5 4.82 М3 0.5 2.4 2.55 5.5 5.32 М3.5 0.6 2.8 2.9 6 5.82 М4 0.7 3.2 3.7 7 6.78 М5 0.8 4 3.7 8 7.78 M6 1 5 4.7 10 9.78 M7 1 5.5 5.2 11 10.73 М8 1/1.25 6.5 6.14 13 12.73 M10 1/1.25/1.5 8 7.64 17 16.73 М12 1.25/1.5/1.75 10 9.64 19 18.67 М14 1.5/2 11 10.3 22 21.67 М16. 1.5/2 13 12.3 24 23.67 M18 1.5/2/2.5 15 14.3 27 26.16 M20 1.5/2/2.5 16 14.9 30 29.16 M22 1.5/2/2.5 18 16.9 32 31 M24 2/3 19 17.7 36 35 M27 2/3 22 20.7 41 40 M30 2/3.5 24 20.7 46 45 最少5个字符

Главните својства

DIY Материјали:
Водовод
Тип:
Хексагонални Завртки
Број На Модел На:
М16.*1.5
is_customized:
Yes
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на купувачот