Новите 7 инчен LCD Дисплеј За Остриги T72 3G Таблет LCD Дисплеј 163*97mm 1024x600 30Pin Екран Панел Бесплатен Превозот
Ново

Новите 7 инчен LCD Дисплеј За Остриги T72 3G Таблет LCD Дисплеј 163*97mm 1024x600 30Pin Екран Панел Бесплатен Превозот

DEN 639.00
DEN 864.00

Во форма достапна за нарачката


1___

Главните својства

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
htytech
Број На Модел На:
остриги T72 3g
верзија:
истата слика

Избор на купувачот