BoYuTe 200Pcs 13*20MM француски Earring Кука трговија на Големо Накит Наоди Diy Earring Куките
Ново

BoYuTe 200Pcs 13*20MM француски Earring Кука трговија на Големо Накит Наоди Diy Earring Куките

DEN 393.00
DEN 436.32

Во форма достапна за нарачката


Точка ИМЕ : Bo Yu Te 200 Pcs 13*20 MM француски Earring Кука трговија на Големо Накит Наоди Diy Earring Куки БРЕНД : BOYUTE Материјал : Чиста Месинг Метал Квалитет : Олово и Никел Слободни

Главните својства

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
BOYUTE
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0.4g
Објектот Ширина:
0inch
Број На Модел На:
cl9252
Производ Карактеристики:
Француски Стил
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Дијаметар:
0inch
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Висина:
0inch
Објектот:
Француски earring кука
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати ОЕМ и dropshipping
Големина:
13*20MM

Избор на купувачот