Трговија на големо Фенси Титаниум Конус Веѓа Прстен Веѓа Пирсинг на Тело пирсинг 316L СВ 100pcs/многу Промотивни Мешана Боја 1.2*8*3мм
Ново

Трговија на големо Фенси Титаниум Конус Веѓа Прстен Веѓа Пирсинг на Тело пирсинг 316L СВ 100pcs/многу Промотивни Мешана Боја

DEN 1343.04

Во форма достапна за нарачката


Големина на : 1.2x8x3/3мм
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!

Главните својства

Бренд Име:
hengke
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Веѓа Накит
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Месечината
Број На Модел На:
DH-152
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
мешана боја
Материјал:
316l хируршки челик
Стил:
веѓа пирсинг
Накит Тип:
Телото Накит
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пол:
Децата, Унисекс, Жени
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Главниот Камен:
нема камен

Избор на купувачот