Цртан филм модерен стил Затемнување Завеси За Дневна соба Постелнина Декор Tapestry Ѕид, Тепих Drapes Cotinas
Ново

Цртан филм модерен стил Затемнување Завеси За Дневна соба Постелнина Декор Tapestry Ѕид, Тепих Drapes Cotinas

DEN 5826.00
DEN 11424.00

Во форма достапна за нарачката


завеса големина на :
други големина на :
ако ви треба други големина ,ве молиме да ми кажете широк и висок за вашата големина ?ние ќе се прилагодите за вашата големина .
произведе слика :
производ детали :
производ пакет :
3d завеси, Завесата на прозорецот соба, Мода 3d странични, Завеси за дневна соба, Завеси за спална соба

Главните својства

Големина:
Wide104in High95in, Wide118in High106in, Wide80in High95in, Wide104in High84in, Wide142in High106in, Wide80in High63in, Wide104in High63in, Wide80in High84in
Шаблон Тип:
Портрет
Локација:
прозорецот
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Број На Модел На:
377
Материјал:
Полиестер / Памук
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Формат:
јаже
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Функција:
Blackout
Тип:
Римската Завеса
Шема:
Печатени
Стил:
Европски и Американски Стил
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Техника:
Плетени

Избор на купувачот