Бела, Топло бела, Црвена, Зелена, Сина, Розова, Виолетова, Килибар, Теал, Портокал, Вар, RGB Водоотпорен Лебди Мини LED Светло за Оркестарот
Ново

Бела, Топло бела, Црвена, Зелена, Сина, Розова, Виолетова, Килибар, Теал, Портокал, Вар, RGB Водоотпорен Лебди Мини LED Светло

DEN 3312.00

Во форма достапна за нарачката

Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување. Но, тоа доаѓа со светулка ефект на осветлување.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
Превозот :
1.
Се враќа :
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.

Главните својства

Емитуваат Боја:
Сино, RGB, Зелена, Теал, Црвена, Бела, Килибар, Топло бела, Розова, Виолетова, Портокалова, Портокал
Употреба:
празник
Должина:
0.75inch
Глава Број:
1-19 глава
Осветлување Растојание:
1-5m
Празник Име:
Божиќ
сертификација:
CE,RoHS
Повод:
Градина
Напон:
6V
Гаранција:
1 година
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
боја:
Јасно
Бренд Име:
KITOSUN
Карактеристики:
Водоотпорен Лебди Мини LED Топката Светлина со Батерија
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
Број На Модел На:
KS-FB-004
Тип На Батерија:
CR1220 Батерии
База Тип:
Круг
Апликации:
Магичен светла за големата маса, цветни аранжмани
Предупредување:
Гушење опасност. Да се чува далеку од мали деца
извор на енергија тип:
копчето Батеријата, CR1220 батерии
Виси или не :
виси со риба жица
водоотпорен или не:
Водоотпорен и тоа е подвижна
Како да се активни:
Отворете пластична топка и извлечете ја картичката
Тип На Батерија:
2 парчиња заменливи CR1220 батеријата инсталиран
LED Боја Опции:
Бела/топло бела/црвена/зелена/блу/жолто/розова/виолетова/портокал/теал/вар
Производ Димензии:
2CM Дијаметар
Име на производ:
Самовила Бисери ! Магичен led бобинки, Мини LED Топката Светлина,

Избор на купувачот