SKMEI G Стил Мажи Спортски Часовници Хронограф Воена Дигитални рачни часовници Маскирна Шок Отпорни Montre Homme Erkek Saat
Ново

SKMEI G Стил Мажи Спортски Часовници Хронограф Воена Дигитални рачни часовници Маскирна Шок Отпорни Montre Homme Erkek Saat

DEN 466.00
DEN 664.80

Во форма достапна за нарачката

SKMEI G Стил Мажи Спортски Часовници Хронограф Воена Дигитални рачни часовници Маскирна Шок Отпорни Montre Homme Erkek Saat 2017 Најновите Стил : Спортот,Работи,Велосипедизам Движење : Јапонски Движење Бои : Сина,Црвена,Црна,Војска Зелена,Зелена Случај Материјал : Пластични Бенд Материјал : СТП Тока тип : Тока се Види на Бирање : Круг Dial Дијаметар : 47mm Случај Дебелина : 16mm Бенд Ширина : 24mm Wristband Должина : 260mm Тежина : околу 0.15 kg Отпорност на Вода Длабочина : 50 ATM Функции : Да се Види,Хронограф,Аларм , 12/24 Часа Часовник Карактеристики : Јапонија Движење,Дигитален часовник Пакување содржина : 1 × Спорт Види (БЕЗ КУТИЈА)
'

Главните својства

Бренд Име:
SKMEI
Пол:
Мажи
Стил:
Спорт
Движење:
Дигитални
Случај Материјал:
Пластични
Бендот Должина:
26inch
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Функција:
Назад Светлина,Аларм,Отпорен на Вода,Хронограф,Repeater,Шок Отпорна,Целосно Календар,Авто Датум,LED дисплеј
Dial Дијаметар:
47mm
Број На Модел На:
маскирна види
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Смола
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
PU
Бендот Ширина:
24mm
Случај Дебелина:
16mm
Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.15kg (0.33lb.)
Пакет Големина:
11cm x 8cm x 9cm (4.33in x 3.15in x 3.54in)
маскирна види:
маскирна види
кавер-види:
кавер-види
армијата види мажи:
армијата види мажи
Воена Види:
Воена Види
мажите спортски рачни часовници:
мажите спортски рачни часовници
спортски часовници mens:
спортски часовници mens

Избор на купувачот