2 парчиња/многу XGE Нов Внатрешен Ѕвончето Измамник гласно говорник на Замена на Дел за CUBOT X6 Забелешка S белешки врвен квалитет
Ново

2 парчиња/многу XGE Нов Внатрешен Ѕвончето Измамник гласно говорник на Замена на Дел за CUBOT X6 Забелешка S белешки врвен квалитет

DEN 191.52

Во форма достапна за нарачката


Потсетување :
1. Информации за производот доаѓа од интернет, но нашите слики се реални, ние ќе брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ. Со цел да се avoide проблеми, Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот.
2. Цел ќе биде предаден во 2-5 работни дена . [Освен кога производот е надвор од акциите. Или сме во долг јавен празник домашни]
3. Ако имате други барања. Pls ја напушти масажа со нас според својата цел. Ние ќе ги провери и да ви одговори веднаш штом ќе може да.
4. Пратката ќе биде договорено наскоро откако ја примите вашата исплата. Обично ќе трае 15~60 работни дена да пристигне, па pls чека тој многу трпеливо.
5. Пакет ќе дојде и БЕЗ Следење на Информации(Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус). Ако Купувачот НЕ ја прифати pls не место цел.
6. Ако имате било какви проблеми по ставка примени, вие сте добредојдени да не контактирате за решенија. Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши и да се направи нашите клиенти задоволни.
7. Ние ќе ги преземе следниве пакување методи :

Главните својства

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
за CUBOT X6 Забелешка S белешки
Бренд Име:
XGE
Компатибилен Бренд:
Cubot

Избор на купувачот