44mm bliger стерилни црна dial прозрачна Керамички Рамки на автоматско mens види P159
Ново

44mm bliger стерилни црна dial прозрачна Керамички Рамки на автоматско mens види P159

DEN 5407.00
DEN 6144.00

Во форма достапна за нарачката

Опис
Движење : automatic (само ликвидација) movment Бирање : црна Случај дијаметар : 44mm без круна
случај дебелина : 18mm Случај Материјал : s olid 316 L не ' рѓосувачки челик случај со еднонасочно рамки 30m отпорност на вода Стакло : посебни нула доказ минерално стакло Затворач тип : deployant стил clasps Превозот 1. Објектот ќе биде објавено во рок од 1 дена по плаќањето е завршено или БРИШАТ. И ние ќе го следат вашата адреса САМО. 2. Време на испорака трае приближно. сите наши предмети shiped од хонгконг пост со песна бројот) сад : 7-15 работни дена B) Европа : 10-25 работни дена. В) Други земји : не повеќе од 20-30 работни дена доби
ако сакате брза испорака
EMS(3-12 работен ден),ќе треба да додадете $15
DHL(2-9 работен ден),ќе треба да додадете $25
Плаќање прифаќаме само Paypal и Телеграфска Трансфер ако сакате Телеграфска Трансфер,ве молиме контактирајте со нас,ви благодариме Плаќање мора да бидат примени во рок од 7 дена по аукцијата завршува. Сите не-плати понудувачи ќе резултира во не-плаќање на купувачот сигнализација од Ebay
Контактирајте со НАС, ние ќе се обезбеди ЦЕЛОСНА Наплата или Размена на услуги. Само за погрешна предмети. Ве молиме контактирајте со нас да се вратат или размена во рок од 14 дена по добивање на објектот. Ние се стремиме кон позитивни повратни информации за сите трансакции и ПОЗИТИВНА ОЦЕНКА со 5-ѕвездички. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе ви помогнат да се реши било кое прашање за вас - Повратни информации ќе бидат оставени за секој купувач кој заврши трансакцијата и остави позитивни повратни информации до нас Вашето задоволство е наша цел, ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа! ви благодариме за потрага и biding!

Главните својства

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Dial Дијаметар:
44mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Стил:
Се облекуваат
Случај Дебелина:
14mm
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бренд Име:
BLIGER
Бендот Должина:
23cm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Пол:
Мажи
Движење:
Автоматско Само-Ветрот

Избор на купувачот