Оригиналниот 10.1 инчен Таблет lcd дисплеј H-H10118FPC-C0 40pin LCD екран 1024*600 СРЕДИНАТА на LCD Панелот Бесплатен превозот
Ново

Оригиналниот 10.1 инчен Таблет lcd дисплеј H-H10118FPC-C0 40pin LCD екран 1024*600 СРЕДИНАТА на LCD Панелот Бесплатен превозот

DEN 1243.00
DEN 1680.00

Во форма достапна за нарачката


1___

Главните својства

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Број На Модел На:
Ж-H10118FPC-C0
Бренд Име:
htytech
верзија:
истата слика

Избор на купувачот