Топ Бренд YAZOLE Луксузни Злато Бизнис Види Водоотпорен Кожа Кварц Види Мажите Мода Прозрачна Види Час relojes hombre
Ново

Топ Бренд YAZOLE Луксузни Злато Бизнис Види Водоотпорен Кожа Кварц Види Мажите Мода Прозрачна Види Час relojes hombre

DEN 212.00
DEN 225.12

Во форма достапна за нарачката


Топ Бренд YAZOLE Луксузни Злато Бизнис Види Водоотпорен Кожа Кварц Види Мажите Мода Прозрачна Види Час reloj hombre
Бренд : YAZOLE
Часовници категории : Мажите се Види стил : мода обичните луксузни бизнис Dial Форма на бирање : Круг Движење тип : Кварц Дисплеј тип : Покажувачот на Бендот Band materal,кожа Затворач тип : Нараквица Бенд боја : Црна,кафеава Големина и тежина бенд lenght : 28 см Dial дијаметар : 3.8 cm Dial дебелина : 0.6 см Бенд ширина : 2,2 см Види тежина : 55 g Водоотпорен опис 30 m
Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Сите наши предмети доаѓаат од Кина со висок квалитет.
Ве молиме Не двоумете се да не контактирате во секое време преку испраќање пораки да мене со вашите прашања, ние ќе ви одговори во рок од 48 часа.
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите и се надевам долгорочна соработка со вас.

Главните својства

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Број На Модел На:
YAZOLE 8108
Бендот Должина:
28cm
Случај Дебелина:
6mm
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни,Светлечки
Стил:
Fashion & Неврзан
Отпорност На Вода Длабочина:
30Bar
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
SOXY
Движење:
Кварц
Пол:
Мажи
Dial Дијаметар:
38mm
Бендот Ширина:
22mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
стоки:
Рачни часовници
Стил:
мода обичните луксузни бизнис популарната
Тип:
кварц се види
толпата:
мажите машки момче човек androman homme hombre erkek uomo
Рака материјал:
кожа
Производот:
луксузна злато бизнис види
Карактеристики:
топ бренд,водоотпорен,светлечки,кожа за на рака,злато,мажите дар,топли продажба
Бендот Ширина:
2.2 mm
Објектот:
Луксузна Злато Рачни Часовници Кварц
подарок:
Relogio Masculino

Избор на купувачот