Wozniak 1Pack Мобилен телефон чистење памук Топката Плоча IC чип за чистење во Чиста алатка Абсорбента памук за iphone, samsung, sony
Ново

Wozniak 1Pack Мобилен телефон чистење памук Топката Плоча IC чип за чистење во Чиста алатка Абсорбента памук за iphone, samsung,

DEN 804.00
DEN 864.00

Во форма достапна за нарачката

Добредојде ! мои пријатели. Се надевам дека секој ден е среќен ден ве Молиме да се соберат нашата продавница и веб-сајт . https : //www.aliexpress.com/store/516605 Ние ќе ги ажурира нашиот нов производ и да понудат попусти. Секоја добра оценка на вас е голем поттик и поддршка за нас. Ако имате било какви прашања, се надевам дека можете да ме контактирате прв и јас ќе се обидам мојата најдобра
Професионално чистење топката Висок квалитет и леснотија на користење Секој за 0.2~0.3 g 500g 1 Pack Добредојдени ! мои пријатели. Се надевам дека секој ден е среќен ден ве Молиме да се соберат нашата продавница и веб-сајт . https : //www.aliexpress.com/store/516605 Ние ќе ги ажурира нашиот нов производ и да понудат попусти. Секоја добра оценка на вас е голем поттик и поддршка за нас. Ако имате било какви прашања, се надевам дека можете да ме контактирате прв и јас ќе се обидам мојата најдобра

Главните својства

Примена:
Електрични Алатка Во Собата,Апарати За Домаќинство Постави Алатка
Број на Парчиња:
Алатки
Пакет:
Случај
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
алатка
Тип:
Комбинација
Бренд Име:
wozniak

Избор на купувачот