Алуминиум Sconce Led Ѕид Светилка во позадина сијалица 2-6W 110V 220V 2 Висок квалитет Монистра КТВ Бар Сала Коридор Дневна Соба VR
Ново

Алуминиум Sconce Led Ѕид Светилка во позадина сијалица 2-6W 110V 220V 2 Висок квалитет Монистра КТВ Бар Сала Коридор Дневна Соба

DEN 756.96

Во форма достапна за нарачката

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.5% 4,7% од Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.9%
Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3. Inlude Led драјвер, работен напон е AC85-265 V, одговараат за сите земја.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.7%
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука .4% Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21. П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Име на производ : LED Ѕид Светилка моќност : 2-6 Watt извор на Светлина : 2 парчиња Epistar LED Чипови, Висока Моќност ЛЕР Емитуваат боја : Црвена/Жолта/Зелена/Блу/Бела/Топло бела/розова/виолетова Боја температура : 2700-3500 K (Топло Бела) ;5000-6500 K (Бела) Излез Прозрачна : 90-100lm/W Влезен напон : 85-265 V AC 50/60 Hz Школка материјал : Алуминиум боја на каросеријата : Sliver и црн Зрак агол : 120degrees животен век : > 50.0% Германија го Оценувате (точка пристигна) 11. П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена или продавачот може да го изберат превозот начини од себе.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.000 часа Гаранција : 2 години за Сертификација на : CE & Ro HS Пакет се вклучуваат : 1 buc led ѕид светилка Функција : Екстремно ниска потрошувачка на енергија Без УВ или IR зрачење, Многу малку топлина Исклучително долг живот, >50,000 час животен век. Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .5% Канада го Оценувате (точка пристигна) 0. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.1% Франција го Оценувате (точка пристигна) 10. Внатрешна употреба.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union. Само за украс на ѕидот, тие не можат да бидат главниот извор на светлина Не dimmable. Екстремно висок сјај Компактен и робустен изградба, лесна инсталација
Превозот : Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.

Главните својства

Абажур Боја:
персонализација на боја
Wattage:
2W, 6W
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Сенка Ветер:
До & Долу
Стил:
Современа
сертификација:
CE,RoHS
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Број На Модел На:
L670
Техника:
обложено
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Карактеристики:
Висока осветленост декорација светлина
Употреба:
празник
Бренд Име:
CHINCOLOR
Сенка Тип:
Shadeless
Број на извори на светлина:
2
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
2years
Осветлување Област:
3-метри 5square
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Материјал:
Алуминиум
Боја На Каросеријата:
Светло Сива
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Тип На Прекинувач:
Никој
База Тип:
Површината монтирани
боја:
8 бои
За:
Дома КТВ Бар Празник Оркестарот
Wattage:
2W 6W

Избор на купувачот