2017 5 Нови компјутери со Висок Квалитет Сребро Злато Боја Цврст Алуминиум Домино Метал Пиење Генерал Игра Преносни Генерал Партија Покер
Ново

2017 5 Нови компјутери со Висок Квалитет Сребро Злато Боја Цврст Алуминиум Домино Метал Пиење Генерал Игра Преносни Генерал Партија

DEN 180.00
DEN 227.52

Во форма достапна за нарачката

Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
*Враќање & Наплата*
1)Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.3 cm
Забелешка : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликите.
Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",
Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа". Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5)На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само.
Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.
*За Повратна Информација*
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4)Ние само брод да се потврди цел адреси.
2)Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Нашата цел е задоволството на клиентите!
*За Плаќање *
1)во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена ќе биде на купувачот цена.
3)Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNINNG ПОНУДАТА ИЗНОС освен превозот цена, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.
Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки. Ние сме 1 или 2 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ.
>>Ако ви се допаѓа предмети кои сте ги добиле,plz ни даде позитивни повратни информации и да ја објавите слика со вашите скапоцени објект.
2)Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број.
6)УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
7)Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески.
#############################################################################################################################
Опис :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Материјал : Алуминиум Легура
Боја : Сребро и злато
Генерал големина : 1. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек.

Главните својства

боја:
плоштад sliver, плоштад злато, правоаголник злато, правоаголник sliver
Број На Модел На:
ZD001
is_customized:
Yes
Бренд Име:
PGM
категорија:
Пиење Коцки
Тип:
Коцки

Избор на купувачот