Pera Нови Пристигнување CZ Накит Зелена Кубни Циркони S Форма Мода 925 Sterling Silver Тенис Хривнија Алка За Жените Партија B108
Ново

Pera Нови Пристигнување CZ Накит Зелена Кубни Циркони S Форма Мода 925 Sterling Silver Тенис Хривнија Алка За Жените Партија

DEN 376.00
DEN 470.40

Во форма достапна за нарачката


Хривнија должина : Околу 18 см
Бренд : Pera Накит
Материјал : Кубни Циркони
Главната Бои : Црвена , Бела , Зелена , Сина , Шарени ,
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pera Нови Пристигнување CZ Накит Зелена Кубни Циркони S Форма Мода 925 Sterling Silver Тенис Хривнија Алка За Жените Партија B108

Главните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Бар Поставување
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
B108
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
Pera CZ
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
Моден Жените Партија Накит
Компатибилност:
Жените
Камен Материјал:
Кубен Циркони Кристално
Тип На Објект:
925 фунта сребрен накит
Повод:
Свадба , Танц Партија , Банкет Вечера,Годишнина
најдобар подарок за:
Девојка / Жена / Мајка/ Ќерка
Дизајн Од:
Африка , Америка , Negerian , Африка , Индија ,
квалитет:
Романтични , Елегантен , Мода , Тренд , Класика
Главниот Камен Боја:
Шарени , Сина , Црвена , Бела ,Зелена
Нараквици Тип:
Лето Стил Жените Партија Шарм Хривнија Накит
нараквици големина:
околу 18 см
Точка име :
Pera CZ Накит

Избор на купувачот