Автомобил stying Симпатична Камила Мода Автомобил Налепница на Животните Автомобил Декорација Додатоци 11 Боја Jdm
Ново

Автомобил stying Симпатична Камила Мода Автомобил Налепница на Животните Автомобил Декорација Додатоци 11 Боја Jdm

DEN 73.00
DEN 144.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Име На Модел:
zhang-449
Објектот Должина:
14cm
Објектот Ширина:
11cm
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
Винил

Избор на купувачот