персонализација на висок квалитет на 3D ѕид хартија за таванот Сино небо и бели гулаби 3D таванот мурали позадини за дневна соба
Ново

персонализација на висок квалитет на 3D ѕид хартија за таванот Сино небо и бели гулаби 3D таванот мурали позадини за дневна соба

DEN 636.00
DEN 1248.00

Во форма достапна за нарачката

Производи име ;небо таванот ,таванот мурали позадина ,тапета за тавани, 3d позадина за таванот , небото таванот позадина ,таванот и ѕидот хартија ,таванот позадина на облаците .ѕвезда од небото таванот ,ѕвезди спалната соба таванот ,небото позадина за тавани ,вода таванот ,таванот позадина Материјал : Не-плетени позадина Бои : како што е прикажано Стил : Mondern креативна Употреба : Linving соба . постелнината соба . студијата . свадба соба / детска соба ..

Главните својства

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Број На Модел На:
133
Материјал:
Ткаенини
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Стил:
Европа
Површински Третман:
Печатени
Бренд Име:
слика во слика
Шема:
Сино небо и бели гулаби

Избор на купувачот