за DAEWOO NUBIRA Салон (KLAJ) 1997-2003 Гас Обвинет Авто Задниот Дел Подигање на Гас Пролет Рамења Проп Лифт Поддршка на Амортизерите
Ново

за DAEWOO NUBIRA Салон (KLAJ) 1997-2003 Гас Обвинет Авто Задниот Дел Подигање на Гас Пролет Рамења Проп Лифт Поддршка на Амортизерите

DEN 1458.00
DEN 1601.76

Во форма достапна за нарачката

Апликации : Модел на Мотор и Зафатнина Моќност Hp Тип Година за DAEWOO NUBIRA Салон (KLAJ) 2.0 16 V X 20 SED 1998 98 133 Салон 1997/05 - за DAEWOO NUBIRA Салон (KLAJ) 1.6 16 V A16 DMS 1598 78 106 Салон 1997/05 - за DAEWOO NUBIRA Салон (KLAJ) 2.0 16 V T20 SED 1998 година 93 126 Салон 2000/12 - за DAEWOO NUBIRA Салон (KLAJ) 1.6 16 V A16 DMS 1598 76 103 Салон 2000/07 - за DAEWOO NUBIRA Салон (KLAJ) 2.0 C20 SED 1998 81 110 Салон 1999/06 - 2003/07 Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Камион Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Должина [mm] : 324 Локација : Заден Дел Подигање
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Гасни Амортизери Пролет Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.Објектот ќе биде предаден во 1-3 работни дена по приемот на плаќање
2.Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Epacket/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната за бесплатен превозот.
3. Тоа секогаш е За 12-35 Работни дена за да стигнат до, некои земји ќе потрае малку подолго време.
4. Можете исто така да изберете го изразат ако ви треба нашиот објект наскоро, обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда и позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Ви благодарам многу!

Главните својства

Објектот Ширина:
18 mm
Производителот Дел Број:
GSDO0507-А-2
Земја/Регион на Производство:
CN
Бренд Име:
XIANGSHANG
Осветленост Дел Број:
Гасни Амортизери
Објектот Должина:
324mm
Другиот Дел Број:
Подигнете Поддршка Гас Пролет за DAEWOO NUBIRA Салон (KLAJ) 1997-2003
Поставување на Возило:
Задниот Дел Подигање
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Објектот Тежина:
0.5 kg
Специјални Функции:
NA
Објектот Висина:
8 mm
Материјал Тип:
метални+пластика
Тип На Објект:
Гас Strurs Пролет Лифт Поддршка

Избор на купувачот