Нови Пристигне УВ Акрилик Уво спирала expanders Транспарентен Earring Лажни Уво Приклучоци 100pcs/многу Промотивен Производ Бесплатен Превозот
Ново

Нови Пристигне УВ Акрилик Уво спирала expanders Транспарентен Earring Лажни Уво Приклучоци 100pcs/многу Промотивен Производ Бесплатен

DEN 2351.52

Во форма достапна за нарачката


Не ' рѓосувачки челик накит се повеќе и повеќе станува популарен низ целиот свет.
Нејзините карактеристики : анти-киселина, анти-алкално, нема да исчезнат, ќе не доведе до алергија, нема да ја измени,тешко и shinny.
Производот Информациите Кои :
Име : мода уво проширувач
Материјал : УВ Акрилик
Боја Јасно
Тежина : 2g
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!

Главните својства

Бренд Име:
hengke
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Акрилик
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Број На Модел На:
DH-0089
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
УВ Акрилик
Стил:
Уво приклучок
КОЛИЧИНА:
100pcs
Накит Тип:
Телото Накит
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пол:
За деца
Повод:
Годишнина, Ангажирање
Накит Главен Материјал:
Акрилик, Смола, Lucite
Главниот Камен:
нема камен
Телото Накит Тип:
Уво Пирсинг

Избор на купувачот