Мажите унисекс 50L армија навивачи Campe Ранци Голем капацитет Маскирна Патување Пешачење торба пакет војска тактички водоотпорен најлон Кеса
Ново

Мажите унисекс 50L армија навивачи Campe Ранци Голем капацитет Маскирна Патување Пешачење торба пакет војска тактички водоотпорен

DEN 1892.00
DEN 2664.96

Во форма достапна за нарачката


Тинејџерите унисекс 50 L Campe Ранци со Голем капацитет Маскирна Патување Пешачење торба пакет војска тактички водоотпорен најлон Торба за Лаптоп
Капацитет : 36-55 Литарски
тактички ранец : ранец мажи
маскирна ранец : оксфорд ранец
големина : широк 35cm;дебел 24cm;висок 60см
No Interior : Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Меѓу
воена тактичка ранец : Туризам&Качување Ранци
армијата торба воена ранец : Mountaineering ранец
жените ранец : машки Daypacks
Спорт и Забава : качување торба
Лаптоп ранец мажи : Rucksacks
торба : училишни торби
Топло Совети
Една рунда боја : Поради ефектите на осветленост и прикажува различни фактори, физичко постоење со слика малку
грешка, ве молиме да се разбере. Со цел да се добијат вид надвладее, ние ќе ги направи најголемите напори за да го усогласи производ
боја, грешка на минимум. За Големина на : Големина е рачно изработени мерење податоци-мерење бидејќи секој е различен, како што е прикажано во присуство на 1-3 см грешка, ве молиме да се разбере, да обрнат внимание на мерење на надворешните димензии на производот, големина ќе биде поставена во внатрешноста на смалуваат.
Ако имате било какви прашања, ве молиме да комуницирам со нас на англиски јазик. Испратете ни e-mail, или можете да ни даде порака во
Aliexpress, испрати писмо. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, се надеваме дека следниот пат да продолжат да соработуваат среќно.

Главните својства

Капацитет:
50 - 70L
Пол:
Унисекс
Ранци Тип:
Softback
Материјал:
Најлон
Функција:
Туризам&Качување Ранци
Дожд Маска:
No
Број На Модел На:
lsy3560
Бренд Име:
D5Column
Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Це
Обвивка Материјал:
Полиестер
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Декорација:
Заклучување,Синџири
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
маска
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Техника:
Втиснување

Избор на купувачот