1pc сосема нов usb глушец кабел глувчето жица за SteelSeries СУРОВИНИ / KINZU Сенсеи XAI Суровини kana Сенсеи fnatic / MLG
Ново

1pc сосема нов usb глушец кабел глувчето жица за SteelSeries СУРОВИНИ / KINZU Сенсеи XAI Суровини kana Сенсеи fnatic / MLG

DEN 335.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Должина на кабел:
СЕНСЕИ, Сенсеи MLG, KINZU, KANA, Сенсеи суровини, XAI, Сенсеи FNATIC
Тип:
Моќ Кабел
Бренд Име:
mksup

Избор на купувачот