Свадба корист Пенливи Кристално Срце Дијамант Облик на Прстен Keyring Синџир Копче Тока Божиќ Булчински Туш Денот на Вљубените Подароци 5colors
Ново

Свадба корист Пенливи Кристално Срце Дијамант Облик на Прстен Keyring Синџир Копче Тока Божиќ Булчински Туш Денот на Вљубените

DEN 3420.00
DEN 3600.00

Во форма достапна за нарачката

Пенливи од секој аспект, оваа прекрасна кристал "дијамант" е неверојатен, огромен реплика на вистинска работа, со доволно стручно дизајниран детали да се претвори глави! Карактеристики и факти : Хром прстен вклучува неколку клучни синџир карики Приказ “прстен” кутија со чиста бела, organza лак и појавување на "Благодарам" tag. Овие таписерии engagement-ring копче синџири направи одличен пратилки услуги и подароци за булчински туш гости. Ве молам дозволете ми да знам ако имате прашања.

Главните својства

боја:
Црвена
Повод:
Бренд Име:
chinrusticyw
is_customized:
Yes
Шема:
Срцето,Солидна Боја
Број На Модел На:
123
Материјал:
Кристално
Број на Компјутери:
според купи

Избор на купувачот