нови пристигнување! супер светло TOSEEK бренд легура & пакување јаглерод велосипед матични патот/mtb велосипед 31.8 * 80/90/100 /110mm само 105g 4color
Ново

нови пристигнување! супер светло TOSEEK бренд легура & пакување јаглерод велосипед матични патот/mtb велосипед 31.8 * 80/90/100

DEN 768.00
DEN 863.52

Во форма достапна за нарачката


TOSEEK бренд 3 D Фалсификувани Алуминиумски + Јаглерод супер светло само 105g
Steerer дијаметар : 1-1 / 8 "(28.6 mm)
менгеме дијаметар : 31.8 mm
Висина : 40mm
Агол : 7 степен
Велосипед Тип : Планина / Патот
Матични Должина : 7 степен : 80/90/100/110mm(80mm само 105g.)
боја : црвена/зелена/жолта/сина
pls оставете порака до мене за матични должина !
кога ќе го купите, а потоа еден компјутери врвот на капа за подарок за вас!
1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако ставање наредби. 2.Aliexpress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа откако плаќање завршен, и ние ќе обработиме вашиот oder откако процесот времето е завршена. 3.Наплата предизвикани со цел откажување, наплата договор или Медијација ќе бидат процес веднаш и тоа може да трае 7-10 работни денови за да стигнат до вашата сметка. 1.Кина пост е добро за повеќето корисници како нема прилагодено должност нормално(со 30-60 дена за испорака време); 2.Ние не't сноси сите дополнителни увозни давачки,даноци парцела во земјата на дестинација, и шпедиција ќе cellect од купувачот по испораката. 3.Ние ја прогласи вистинска вредност и име, ако имате посебни барање, тогаш ве молиме оставете белешки во ред,ние би можеле да се прогласи пониски тогаш вистинската вредност. 4.Сите парцели испраќаат преку нормална пост(CN Пост)се ограничени на тежината во рок од 2 KG,па ако вашиот парцела е со прекумерна тежина,ние ќе организираме вашиот парцела преку 2 парцели. 1.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 2.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. 3.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. 4.Откако примање содржини,ние ќе рефундирање на дека веднаш. 1.Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2.Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас. прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. 3.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Главните својства

Вилушка Менгеме Дијаметар:
28.6 mm
Бренд Име:
ievele
Handlebar Менгеме Дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
Материјал:
Јаглерод Влакна
Висина:
36 - 45mm

Избор на купувачот