Еластичен појас 4 карики 1 слој нето чипка работ свадба petticoat за А-линија фустани свадба accessoriess за жени
Ново

Еластичен појас 4 карики 1 слој нето чипка работ свадба petticoat за А-линија фустани свадба accessoriess за жени

DEN 864.00

Во форма достапна за нарачката


Еластичен појас 4 карики 1 слој нето чипка работ свадба petticoat за А-линија фустани свадба accessoriess за жени
белата боја на располагање
Стандардна големина
Спремен-за-брод
Натпревар за А-линија целосна должина фустани
Превозот Информации
Сите petticoats се подготвени да брод,може да се испраќаат надвор во рок од 3 дена,thendelivery време 3-30 дена,ќе одлучи превозот метод купувачи изберете
Поништување На Политика
Сите petticoats може да се укине без нема пари наполните пред да се испраќаат надвор.
Нашиот единствен услов е дека ве молиме да не't изберете" јас не't сакате објектот" како поништува причина кога ќе поднесе откажете одговор на Aliexpress
Политика На Враќање
Вашето задоволство е од суштинско значење за нас. По пристигнувањето на вашиот пакет, ние ве охрабруваме да ги проверите и да бидете сигурни дека тоа е точниот предмети и целосно нови ,Заврши. Се обиде на peccicoats што е можно поскоро, без отстранување на ознаки, менување, или за перење тоа
Ако ви се враќаат или размена на, ве молиме бидете сигурни дека тие се во нивната оригинална состојба - unworn, unwashed, непроменета, неоштетени, чиста, слободен од lint и коса и со ознаки непроменети и во прилог.
Враќање На Процесот
1) Контактирајте со нас во рок од 7 дена (30 дена за неисправни или неточни ставки) од добивањето на својата цел. Вклучува објаснување и фотографии документирање на причината за враќање. Се враќа нема да бидат прифатени без претходно одобрение од нас.
2) Откако ќе го одобри вашето барање, ве молиме пратете на објектот во рок од 10 дена назад кон нас, како е можно поскоро.
3) Еднаш примена на постројката, вашиот вратите ќе бидат обработени во 5 до 7 работни дена. Откако на вашиот враќање е потврдено и прегледани, ве молиме овозможи до два платежна циклуси за тоа да се кредитираат на вашата сметка. Предмети вратени во неприфатливата состојба нема да се обработува како наплата ,но ние може да ви помогне shippping назад да ти (ви плаќаат за превозот).
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди ако се на задоволително ниво со нашите предмети и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да се реши и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите

Главните својства

боја:
Бела
Големина:
M
Тип На Објект:
Petticoat
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
WT9973
Техника:
кавга
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
CloverBridal

Избор на купувачот