Универзална Турбо GT2876 Компресор AR 0.70 Турбина AR 0.86 5-топ Весник имајќи T25 страната Внатрешни Wastegate Турбополнач
Ново

Универзална Турбо GT2876 Компресор AR 0.70 Турбина AR 0.86 5-топ Весник имајќи T25 страната Внатрешни Wastegate Турбополнач

DEN 10483.00
DEN 11519.52

Во форма достапна за нарачката

Превозот 1.2 Ладење : Вода&Масло за ладење Имајќи : Journal имајќи Удар имајќи : 360° Actuator : Внатрешни Влезот : T25 страната Штекер : 5 Болт
- - - -
Позитивни Повратни Информации Од Светот Купувачот Клиенти
## Листа цена е реална турбополнач нето цена , исклучува меѓународни изразуваат товар,ве молиме контактирајте со продавачот да го цитирам товарни пред ставање ред и плаќање. предизвикани од производство грешки.Објектот Патеката Број ќе бидат обезбедени. ние сме од Wuhan Кина,каде што е седиштето на Dongfeng Motor , Dongfeng Х da , Dongfeng Peugeot Citroen и Cummin s Источна Азија Истражувачки Центар.3 Турбина Домување : А/Р. Повратни информации, Ние се стремиме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА , Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас. ве молиме бидете сигурни дека вашата цел е точно точно. Добар квалитет,прифатлива цена,професионална услуга,брза испорака -Нашите предности.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем. Увозни давачки и даноци не се вклучени во точка цена. За НАС Продавница Профил Wuhan LEKE Возила Делови Co. Во повеќето случаи, вашиот објект ќе биде предаден во рок од 24 часа на потврди за плаќање.

Главните својства

Број На Модел На:
Универзална Турбо GT2876 Компресор AR 0.70 Турбина AR 0.86 5-топ T25
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Објектот:
GT2876 Весник имајќи Турбо Турбополнач
имајќи тип:
влажни плови имајќи / Journal имајќи
Ладење тип:
вода за ладење и Масло за Ладење
турбина домување:
Компресор AR 0.70 Турбина AR 0.86
прирабница:
5-топ Весник имајќи T25 прирабница
тркала:
Компресор тркала
Гаранција време:
12 месеци со actuator со дихтунзи
Модел:
Универзална Турбо GT2876 Компресор AR 0.70 Турбина AR 0.86 5-топ T25

Избор на купувачот