2017 Висок Квалитет Прилагодливи Тактички Puttee Бедрото Нога Пиштол Водоотпорен 9044 Пиштол Holster Црна Отворено Лов
Ново

2017 Висок Квалитет Прилагодливи Тактички Puttee Бедрото Нога Пиштол Водоотпорен 9044 Пиштол Holster Црна Отворено Лов

DEN 1063.00
DEN 1476.00

Во форма достапна за нарачката


Отворено Торнадо Пиштол Holster Торба Тактички Пиштол Футроли Бесплатен Превозот
Пиштол Holster Материјал Во 1000 D Најлон
Тип - Право раце
Бои : Црна, ,во парк.

Главните својства

Бренд Име:
Wolfslaves
Број На Модел На:
LN-HR05885
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра

Избор на купувачот