мини фустан Бесплатен Превозот 2018 лето Мода Прашка V Јака Композитни Чипка Секси сина обичните шик плажа партија домот
Ново

мини фустан Бесплатен Превозот 2018 лето Мода Прашка V Јака Композитни Чипка Секси сина обичните шик плажа партија домот

DEN 1386.24

Во форма достапна за нарачката


14850 Топла Продажба
14889 Нови Пристигнување
S Должина Од 72 Биста 82 Половината 64
M Должина 73 Биста 86 Половината 68
L Должина Од 74 Биста 90 Половината 72
Персонал за грешка при мерење 3 CM normal

Главните својства

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
E. D. G. Lulu
Материјал:
Полиестер
Стил:
Секси & Клуб
Силуета:
А-Линија
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Половината:
Природни
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Лето
Пол:
Жените

Избор на купувачот