Ковано железо вино рамка ѕид. Црвено вино багажник, виси вино
Ново

Ковано железо вино рамка ѕид. Црвено вино багажник, виси вино

DEN 6739.00
DEN 7488.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

боја:
60CMX30CM, 80CMX30CM, 100CMX30CM, 120CMX30CM, 150CMX30CM
Тип:
Чување На Носителите & Полици,Бања Полици
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Железо
Инсталација Тип:
Ѕидот Монтирани Тип
Нема. на Групи:
Двојно
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
ANDYWINSS
Употреба:
Пијалоци
Применливи Простор:
дневна соба

Избор на купувачот