JOYROX Мода LED Прозрачна Светла Електронски Види 2018 Жешка Жени Кварц Wirstwatch Обичните Девојки Студент Часовник relogio женски
Ново

JOYROX Мода LED Прозрачна Светла Електронски Види 2018 Жешка Жени Кварц Wirstwatch Обичните Девојки Студент Часовник relogio

DEN 194.00
DEN 204.00

Во форма достапна за нарачката


Ние ќе ви испратиме бесплатно симпатична цртан филм налепници во пакет.( Стил Случајно испрати )

Главните својства

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Број На Модел На:
N0308
Бренд Име:
JOYROX
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Движење:
Дигитални
Функција:
Отпорен На Вода
Dial Дијаметар:
42mm
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Гума
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Должина:
25cm
Случај Дебелина:
15mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Материјал Тип:
Гума
relogio feminino:
жените се види,часовници за дами девојка,девојка види,дами види
силиконски види:
часовник електронски зглоб,,транспарентни види
Клучни зборови:
децата се види,види жените ,види мажи,студентот се види
Топ&Топла продажба:
relojes,montre,kol saati,orologio uomo,orologi дона
Relogio Masculino:
мажите се види,мажи спортски види,момче да се види
види стил:
мода Обичните Армија Воено Мажите Бренд спорт види

Избор на купувачот