Најдобри облагородување 2000pcs/многу Една Дупка 14mm Виолетова Кристал Octagon Монистра За Лустерот Виси garlands Насоки Светилка Делови оркестарот
Ново

Најдобри облагородување 2000pcs/многу Една Дупка 14mm Виолетова Кристал Octagon Монистра За Лустерот Виси garlands Насоки Светилка

DEN 5222.00
DEN 6144.00

Во форма достапна за нарачката

Најдобри облагородување 2000pcs/многу Една Дупка 14mm Виолетова Кристал Octagon Монистра За Лустерот Виси garlands Насоки Светилка Делови оркестарот Состојба : 100% нов и висок квалитет
Боја : Виолетова
Големина : 14mm
Ниво на квалитет : Врвот
Материјал : k9 кристал (Во една дупка)
Количина : 2000pcs
Јас f ви треба голема количина, pls оставете порака на нас, ние ќе им обезбеди на добри производи и услуги за вас.

Главните својства

Повод:
Крштевка & Крштевањето,Роденден,Назад На Училиште,април Будала Ден Свадба & Ангажирање,денот на Благодарноста
Шема:
Полна Боја
Материјал:
Кристално
Големина:
XS
Бренд Име:
GALAXING
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
BRB0222
Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Материјал:
k9 кристал Octagonal монистра
боја:
Виолетова
Употреба:
Лустерот Зрнца,монистра завеса
квалитет:
Врвот
Големина:
14mm
is_cusimozed:
Y
Име:
кристал octagon мушка
дупка:
во една дупка

Избор на купувачот