Partaker Z12 15 Инчен Intel Atom D2550 5 Жица Компјутерски екран осетлив на допир Со 2G RAM меморија 32G SSD
Ново

Partaker Z12 15 Инчен Intel Atom D2550 5 Жица Компјутерски екран осетлив на допир Со 2G RAM меморија 32G SSD

DEN 20976.00
DEN 22080.00

Во форма достапна за нарачката

55 КГ(Нето/Бруто)
Напојување
Текст : 180-240 V~ 1.5 Инчен HDD
I/O :
4*USB2.

Главните својства

Капацитетот На Меморијата:
2GB
Процесор Главниот Фреквенција:
1.86
Големина На Екранот:
15
Пристаниште:
HDMI
Број На Модел На:
Z12
Процесор Серија:
Intel Atom
Тип:
Сите-Во-Едно
Графичка Картичка Тип:
Интегрирана Картичка
Бренд Име:
Partaker
Број На Модел На Процесор:
D2550
Хард Диск Капацитет:
32G SSD
is_customized:
Yes
боја:
Црна
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel ATOM D2550 Dual-Core 1.86 Ghz
Оперативен Систем:
Windows или Linux
Физичката димензија:
376*307*63.6(mm)
Резолуција:
1024*768
Капацитетот На Меморијата:
≥ 4GB
Процесор:
Intel
Производи Статус:
Акции

Избор на купувачот