за Sony Xperia Z5 Компактен E5803 / E5823 Оригинални Задни Задната Камера Замена Поправка на Дел за Xperia Z5 Мини
Ново

за Sony Xperia Z5 Компактен E5803 / E5823 Оригинални Задни Задната Камера Замена Поправка на Дел за Xperia Z5 Мини

DEN 1120.00
DEN 1244.16

Во форма достапна за нарачката


за Sony Xperia Z5 Компактен E5803 / E5823 Оригинални Задни Задната Камера Замена Поправка на Дел за Xperia Z5 Мини
Спецификација : Квалитет : 100% Оригинални
Compatiblity : за Sony Xperia Z5 Компактен E5803 / E5823
Опис : Сосема нов и оригинален задна камера замена за Sony Xperia Z5 Компактен E5803 / E5823 Функција : Тоа е се користи да се замени скршен или истрошени назад задна камера за Sony Xperia Z5 Компактен Секој објект има се тестирани и се во добра состојба пред да се испорача. Професионално и спакувани за да се обезбеди безбедно транзит Ние обезбеди вистинска регистрирани следење на број, за секој пакет.
Пакет Содржина : 1 x Оригинални Задна Камера за Sony Xperia Z5 Компактен E5803 / E5823

Главните својства

Број На Модел На:
за Sony Xperia Z5 Компактен
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Бренд Име:
Bepskinlun
Компатибилен со:
за Sony Xperia Z5 Компактен E5803 / E5823
квалитет:
Оригиналниот висок квалитет
Класификација:
Мобилен телефон задна камера замена дел
SKU:
100361
превозот:
со Валиден Следење на Број

Избор на купувачот